Blog, na który warto zaglądać

admin 25.09.2020

Czas zmienić kolor ścian

Polecane: przyjazne.com.pl/stawy-zaczynaja-bolec/

Czas zmienić kolor ścian wokół nas, których żywe kolory sprawiają, że miasto i jego atmosfera są żywe i atrakcyjne. Powinniśmy trzymać się starych kolorów, które dają nam siłę i energię, i nie tracić czasu, czy to na ich zmianę, czy na ich stosowanie.

Kolor ścian powinien być nawykowym wyborem, najlepiej zgodnie ze stylem mieszkania. Z reguły unikaj jasnych kolorów, nadadzą wnętrzu przerażającego i przerażającego wrażenia, dlatego często w projektowaniu mieszkań wykorzystuje się czerwień.

Spróbuj klasycznych, czystych kolorów oraz białych i jasnych, przewiewnych odcieni. Co możesz powiedzieć o bieli? Jest to kolor, który bardzo nam się podoba, ponieważ podkreśla białą cechę (tak, że staje się kolorem dominującym w aranżacji), a także dlatego, że tak delikatnie oddziałuje na wzrok (nakładamy go głównie na granicę między pomieszczeniami i światło). Używamy go, gdy chcemy stworzyć określony efekt, np. Trochę przerażającą ścianę, lub nieco obrzydliwą, jak zakrwawiona ściana.

Podaruj nam rośliny, owoce i warzywa - nie lubimy tracić z oczu faktu, że rośliny i owoce stanowią większość przestrzeni w naszych pomieszczeniach, dlatego ciężko pracujemy, aby zachować odpowiednią równowagę.

Warto też pamiętać o znaczeniu lampek nocnych. Używamy ich wszędzie, gdzie tylko się da, bo są zawsze włączone i tylko kilka centymetrów nad łóżkiem. Ważne jest, aby wybrać mocną, bo jeśli użyjemy jej w jak najjaśniejszej barwie, lampa nasyci się światłem, a pomieszczenie stanie się nieco ponure.

Jeśli nie chcemy, aby oświetlenie w pomieszczeniu się zmieniało, postaraj się wyeliminować jak najwięcej świateł zewnętrznych. Dzięki temu wnętrze będzie maksymalnie białe i ciche.

Szarości, które królują na kolejny sezon, to we wnętrzu synonim nowoczesności, który doskonale łączy się z niemal każdym innym kolorem. Potrafi podkreślić zarówno powagę wnętrza, jak i kontrastować z bardziej intensywnymi kolorami, co tylko podkreśli jego atrakcyjność.

Pastelowe kolory nigdy nie wyszły i prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody. W wielu kręgach uważane są za kanon projektowania wnętrz. Doskonale oświetlają i optycznie powiększają pomieszczenia, dlatego wiele osób często używa ich przy malowaniu sypialni czy salonu. Kolorystyka pasteli nada wnętrzu spokój i łagodność, odpręży i ​​napawa optymizmem.

Polecane: projektowanie wnętrz

Polecane: Odlewnia Metali Kolorowych

Tagi: mieszkanie, aranżowanie wnętrz, kolory, projektowanie wnętrz, aranżacja,